Mobil nyelvváltó

Lampki biurkowe dla efektywnej nauki

Lampki biurkowe dla efektywnej nauki

Gdy nasze maluchy osiągają wiek szkolny, niezbędne staje się wprowadzenie pewnych zmian w ich pokojach. W miejsce zabaw i gier pojawia się nowy rodzaj zajęcia: nauka. Czytanie, odrabianie zadań domowych, uczenie się wierszyków…te i im podobne zajęcia wymagają efektywnego oświetlenia, które będzie jednocześnie możliwie delikatne dla dziecięcych oczu. Podczas wyboru oświetlenia odpowiedniego dla nowej przygody naszego dziecka niemniej ważne jest, aby wziąć pod uwagę inne cechy pokoju dziecięcego.

TAJEMNICZE OŚWIETLENIE TWOJEJ SYPIALNI

TAJEMNICZE OŚWIETLENIE TWOJEJ SYPIALNI

Twoja sypialnia jest niedostępną dla gości częścią mieszkania, która w zależności od Twoich upodobań i nastroju może być romantyczna, intymna, ciepła, przyciągająca uwagę, kojąca, odprężająca lub ekstrawagancka. Niezależnie od wystroju naszej sypialni, po zachodzie słońca jej przestrzeń warunkowana jest nastrojem i jakością oświetlenia. Przy wyborze lamp do sypialni powinieneś pamiętać, aby oprócz oświetlenia zapewniającego warunki dla niezakłóconego wypoczynku, możesz potrzebować również źródła nieco intensywniejszego światła.

OKDRYJ POTENCJAŁ INTELIGENTNEGO OŚWIETLENIA!

OKDRYJ POTENCJAŁ INTELIGENTNEGO OŚWIETLENIA!

Koncepcja inteligentnego domu również w Polsce nieustannie zyskuje na popularności. Wygoda spotyka się z funkcjonalnością, gdy podłączasz swój telefon do Smart TV, regulujesz termostat za pomocą WIFI lub dzwonisz ze swojego smartwatcha. Takie rozwiązania były inspiracją do wyposażenia nowoczesnych domów w inteligentne oświetlenie. Możesz dzięki niemu regulować jasność lub kolor światła lamp za pomocą pilota lub smartfona. Designerskie lampy mogą być również źródłem rozrywki lub pomóc się zrelaksować.

ZDROWIE CZY DESIGN? – JAKI RODZAJ LAMPY JEST NAJLEPSZY DO POKOJU DZIECIĘCEGO?

ZDROWIE CZY DESIGN? – JAKI RODZAJ LAMPY JEST NAJLEPSZY DO POKOJU DZIECIĘCEGO?

Po podjęciu decyzji o posiadaniu dziecka, zmierzyliście się zapewne z pytaniem: jaki wózek, kołyska, przewijak… powinniśmy wybrać. Obecnie niełatwo jest znaleźć produkt, który jest jednocześnie modny i charakteryzuje się wysoką jakością. Dodatkowo zdarza nam się przeoczyć ważny temat, jakim jest jakość oświetlenia w pokoju dziecięcym. Jako że nasi „najukochańsi” wymagają uważnej opieki, wybór lampy dla dziecka wymaga dokładnego przygotowania i znajomości tematu.