Mobil nyelvváltó

Przyjęcie w ogrodzie z nastrojowym oświetleniem

PDF pobierz Wydrukuj ten artykuł E-mail

 

Wraz z nadejściem wiosny robi się coraz cieplej, wzrasta potrzeba, aby nasz ogród lub taras stał się najlepszym miejscem spotkań. Niemal czujemy zapach grilla w powietrzu, słyszymy skwierczenie jedzenia na grillu. Ale czasami atmosfera potrzebuje odrobiny dodatkowej pikanterii, tego szczególnego uroku, który naprawdę może stworzyć nastrój w przestrzeni...

Przyjęcie w ogrodzie z nastrojowym oświetleniem

Nasz przydomowy ogród, taras to często miejsce aktywnego wypoczynku i wyciszenia, gdzie spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Możemy poprawić atmosferę nocnych przyjęć grillowych i przyjacielskich pogawędek dzięki nastrojowemu oświetleniu zewnętrznemu. Tego typu oświetlenie występują w różnych formach, dzięki czemu łatwo znaleźć takie, które pasuje do naszego stylu i przestrzeni.

Flamenco 8946, Nasza lampa dekoracyjna ładowana przez USB jest gwiazdą przyjęć w ogrodzie.

Prace ogrodowe, grill z nastrojowym oświetleniem lamp Flamenco


Przyjrzyjmy się głównym rodzajom nastrojowego oświetlenia zewnętrznego!

Lampy Led

Łączą w sobie efektywność energetyczną i długą żywotność z nastrojowym oświetleniem, grą świateł.

Temse 77065-66 firmy Rábalux, które zapewniają naprawdę wyjątkowe oświetlenie dekoracyjne po zmroku.

Idealną oświetleniem zewnętrzym jest linia produktów LED, Temse.


Oświetlenie dekoracyjne

Sama lampa jest uzupełniona ekskluzywną żarówką znajdującą się wewnątrz. Oczywiście te dekoracyjne źródła światła dostępne są również w wersjach LED.

Loanda 77080 i 77081 to niepowtarzalne królowa dekoracyjnych lamp zewnętrznych.

Wzornictwo pasujące do każdego stylu, z lśniącym klinen umieszczonym w środku żarówka.

 

Lampy solarne

Połączenie designu i ochrony środowiska nie jest już tylko nowością, ale oczekiwaniem. Dostępnych jest wiele rozwiązań, które doskonale prezentują się nawet w ciągu dnia jak i po zmroku.

Sluis 77046 firmy Rábalux, modna gwiazda lamp solarnych.

Sluis to prawdziwa ikona stylu, do świecenia wykorzystuje wyłącznie energię słoneczną.

Każde z powyższych trzech rozwiązań możemy połączyć z wersjami z czujnikiem ruchu, dzięki czemu światło włącza się tylko wtedy, gdy jesteśmy fizycznie obecni.

Leszno 77091, Zernest 77085 i Odiel 77058 to jedne z naszych najnowszych produktów z zakresu czujników i czujek ruchu.

Rábalux oferuje kilka rozwiązań w zakresie konstrukcji czujników ruchu, dzięki czemu lampę można w pełni dostosować do użytkownika.

Niezależnie od tego, czy są to romantyczne wieczory z naszymi partnerami, spotkania przyjacielskie czy pikniki rodzinne z nastrojowym oświetleniem zewnętrznym, obszar wokół naszego domu zawsze będzie sceną wspomnień, którymi lubimy dzielić się z naszymi bliskimi i przyjaciółmi.

Oświetl swoje podwórko, ogród lub taras, niezależnie od stylu i wielkości. Zafunduj sobie magiczne i klimatyczne otoczenie na świeżym powietrzu! Sprawdź nową ofertę lamp zewnętrznych Rábalux!