Mobil nyelvváltó

Nowości 2020/21

Nowości 2020/21

W maju tego roku do naszej oferty dodaliśmy kolejne 168 produktów, aby spełnić wszystkie potrzeby i zapewnić każdemu idealną lampę do swojego domu. Przyjdź i zobacz, co mamy do zaoferowania!

Lampki biurkowe dla efektywnej nauki

Lampki biurkowe dla efektywnej nauki

Gdy nasze maluchy osiągają wiek szkolny, niezbędne staje się wprowadzenie pewnych zmian w ich pokojach. W miejsce zabaw i gier pojawia się nowy rodzaj zajęcia: nauka. Czytanie, odrabianie zadań domowych, uczenie się wierszyków…te i im podobne zajęcia wymagają efektywnego oświetlenia, które będzie jednocześnie możliwie delikatne dla dziecięcych oczu. Podczas wyboru oświetlenia odpowiedniego dla nowej przygody naszego dziecka niemniej ważne jest, aby wziąć pod uwagę inne cechy pokoju dziecięcego.

TAJEMNICZE OŚWIETLENIE TWOJEJ SYPIALNI

TAJEMNICZE OŚWIETLENIE TWOJEJ SYPIALNI

Twoja sypialnia jest niedostępną dla gości częścią mieszkania, która w zależności od Twoich upodobań i nastroju może być romantyczna, intymna, ciepła, przyciągająca uwagę, kojąca, odprężająca lub ekstrawagancka. Niezależnie od wystroju naszej sypialni, po zachodzie słońca jej przestrzeń warunkowana jest nastrojem i jakością oświetlenia. Przy wyborze lamp do sypialni powinieneś pamiętać, aby oprócz oświetlenia zapewniającego warunki dla niezakłóconego wypoczynku, możesz potrzebować również źródła nieco intensywniejszego światła.

OKDRYJ POTENCJAŁ INTELIGENTNEGO OŚWIETLENIA!

OKDRYJ POTENCJAŁ INTELIGENTNEGO OŚWIETLENIA!

Koncepcja inteligentnego domu również w Polsce nieustannie zyskuje na popularności. Wygoda spotyka się z funkcjonalnością, gdy podłączasz swój telefon do Smart TV, regulujesz termostat za pomocą WIFI lub dzwonisz ze swojego smartwatcha. Takie rozwiązania były inspiracją do wyposażenia nowoczesnych domów w inteligentne oświetlenie. Możesz dzięki niemu regulować jasność lub kolor światła lamp za pomocą pilota lub smartfona. Designerskie lampy mogą być również źródłem rozrywki lub pomóc się zrelaksować.