Rabalux

Kereső

Wprowadź światło w ruch

W klasycznym świecie istniały proste okrągłe lampy sufitowe, żyrandole i reflektory. Pomysł mieszania tych typów w dowolnej formie mogliśmy sobie wyobrazić co najwyżej w filmie science fiction. Co za szczęście, że żyjemy już w świecie, w którym tylko nasza wyobraźnia wyznacza granicę projektowania.

Wprowadź światło w ruch

W przeszłości głównym sposobem na uzyskanie efeltu światła punktowego były spoty. Obecnie technologia i wzornictwo dostosowane do potrzeb konsumentów pozwalają nam kierować światło z lampy wiszącej lub sufitowej na szczegóły, które nam odpowiadają. Daje nam to elastyczność w dostosowywaniu światła z naszych potrzeb, nastroju, a nawet pory dnia.

Gama produktów Henli firmy Rábalux.

Asortyment produktów Henli nie tylko świetnie wygląda, ale jego kierunkowe światło sprawia, że jest idealny dla Ciebie

Czy używasz stołu w jadalni do czegoś innego niż jedzenie? Czy czasami pomagasz swojemu dziecku w odrabianiu lekcji lub zajmujesz się sztuką i rękodziełem? Być może nadrabiasz zaległości w raportach lub grasz w gry planszowe z przyjaciółmi? Te różne czynności wymagają różnych intensywności i kierunków światła. Aby uniknąć konieczności zmiany lampy dla każdej czynności, dobrym rozwiązaniem jest lampa wisząca ze światłem kierunkowym. Steruj nim, wyśrodkuj je, przyciągnij bliżej...

Gama produktów Odiss firmy Rábalux

Odwrócone głowice lamp trapezowych Odiss mają regulowany kąt nachylenia, dzięki czemu można skierować światło w dowolny sposób.

Ale nie myśl tylko o funkcjonalności! Jak pokazują powyższe przykłady, lampy te mogą być modnym i fajnym dodatkiem do salonu, jadalni lub sypialni. Dzięki swojej konstrukcji mogą wyróżniać się w przestrzeni, nawet gdy nie są oświetlone.

Nowa lampa silikonowa Montema firmy Rábalux.

Silikonową świetlówkę Montema można dowolnie owinąć wokół metalowej ramki.


W dzisiejszym świecie - nie trzeba tego wyjaśniać - minimalizacja strat energii staje się coraz ważniejsza. Nasze nowe produkty 2024 z regulowanym kierunkiem światła posiadają wbudowane rozwiązania LED. Od dawna wiemy, że lampy LED są tymi, które w większości spełniają oczekiwania środowiskowe w pomieszczeniach. A regulowane światło ma dodatkowy „efekt”: pomaga uniknąć konieczności stosowania dodatkowego, alternatywnego oświetlenia, ponieważ zawsze możemy skierować je tam, gdzie jest potrzebne. Pomaga to również zmniejszyć zużycie energii.

Nowości z Rábalux.

Przeglądaj nasze nowości!

Krótko mówiąc, jeśli jesteś zmęczony tradycyjnym, nudnym oświetleniem, nadszedł czas, aby zrobić krok naprzód i zanurzyć się w świecie regulowanych świateł! Są lekkie, wygodne i stylowe. Tchną życie w wnętrze Twojego pomieszczenia.

Sprawdź je w naszym nowym katalogu!

Szukaj ich w naszym nowym katalogu!

Szukaj ich w naszym nowym katalog
PDF pobierz Wydrukuj ten artykuł E-mail