Mobil nyelvváltó

OKDRYJ POTENCJAŁ INTELIGENTNEGO OŚWIETLENIA!

PDF pobierz Wydrukuj ten artykuł E-mail

Koncepcja inteligentnego domu również w Polsce nieustannie zyskuje na popularności. Wygoda spotyka się z funkcjonalnością, gdy podłączasz swój telefon do Smart TV, regulujesz termostat za pomocą WIFI lub dzwonisz ze swojego smartwatcha. Takie rozwiązania były inspiracją do wyposażenia nowoczesnych domów w inteligentne oświetlenie. Możesz dzięki niemu regulować jasność lub kolor światła lamp za pomocą pilota lub smartfona. Designerskie lampy mogą być również źródłem rozrywki lub pomóc się zrelaksować.

2494 Calvin

Dzięki inteligentnym lampom możesz uczynić momenty codziennego życia w Twoim domu lub mieszkaniu przyjemniejszymi oraz sprawić, aby były one czasem odpoczynku po ciężkim dniu pracy, gdy za pomocą pilota zmniejszysz jasność Twojej lampy sufitowej lub nawet przełączysz ją na tryb światła księżyca dzięki przyciskowi. Ale nawet gdy uczysz się do trudnego egzaminu lub pracujesz w domu, możesz ustawić swoje inteligentne oświetlenie na zimne białe światło do pracy, zwiększając dzięki temu swoją efektywność. A to wszystko jest teraz dla Ciebie łatwo dostępne; na przykład, lampa Rábalux Ollie /video/ potrafi to wszystko za pomocą jednego kliknięcia! Jasność i temperatura barwowa mogą być regulowane za pomocą pilota, czyniąc Twój dom wygodniejszym i bardziej nowoczesnym miejscem.

4566 Georgina

Możesz również wybrać lampę stołową z dodatkową funkcją na półkę w Twoim salonie lub stolik nocny. Poprzez dotknięcie głośnika inteligentnej lampy Rábalux Kendall /video/, możesz zmieniać kolory RGB odpowiednio do Twojego nastroju podczas odtwarzania ulubionej muzyki przez połączenie Bluetooth. A gdy wychodzisz z domu, możesz ją zabrać ze sobą dzięki wbudowanej baterii.

4534 Kendall

Podnieś się na duchu dzięki licznym funkcjom dobrze dobranej lampy designerskiej lub na odwrót: dopasuj swoje oświetlenie do swojego nastroju! Rábalux oferuje szeroką gamę podobnych produktów, które staną się Twoim ulubionym domowym akcesorium.

1515 Justin