Mobil nyelvváltó

TAJEMNICZE OŚWIETLENIE TWOJEJ SYPIALNI

PDF pobierz Wydrukuj ten artykuł E-mail

Twoja sypialnia jest niedostępną dla gości częścią mieszkania, która w zależności od Twoich upodobań i nastroju może być romantyczna, intymna, ciepła, przyciągająca uwagę, kojąca, odprężająca lub ekstrawagancka. Niezależnie od wystroju naszej sypialni, po zachodzie słońca jej przestrzeń warunkowana jest nastrojem i jakością oświetlenia. Przy wyborze lamp do sypialni powinieneś pamiętać, aby oprócz oświetlenia zapewniającego warunki dla niezakłóconego wypoczynku, możesz potrzebować również źródła nieco intensywniejszego światła.

2446 Marlon

Pierwszą rzeczą, nad którą powinieneś zastanowić się podczas wyboru oświetlenia do Twojej sypialni, jest w jakim otoczeniu najlepiej odpoczywasz, relaksujesz się oraz odzyskujesz energię. Następnie możesz odpowiednio wybrać między zwykłymi lampami a oświetleniem LED.

Głównym źródłem światła w przestrzeni Twojej sypialni będzie centralne oświetlenie w formie lampy sufitowej lub żyrandola, tak więc jako dodatkowe źródło światła powinieneś rozważyć lampkę nocną, która dostarczy delikatnego, niezbyt intensywnego i rozproszonego światła.

2270 Joel

Jeśli zależy Ci na wyjątkowo romantycznym nastroju w sypialni, wybierz dekoracyjny żyrandol, który sam w sobie pełni funkcję istotnego elementu wystroju. Narzuta, miękki dywan, ciepły i puszysty koc oraz pięknie oświetlony obraz o przyjemnej tematyce – wszystko to pomoże Ci odpocząć po męczącym dniu.

7048 Madeline 

Możesz również umieścić podwyższoną lampkę na szafce nocnej, która nie tylko elegancko wygląda, ale również podkreśli przestrzeń w pobliżu Twojego łóżka.

2907 Meda

8812 Flossi

Jeśli potrzebujesz bardziej skupionego światła do czytania, umieść lampkę do czytania na bocznej ścianie nad łóżkiem. Wybierz rozwiązanie z ruchomym ramieniem i umieść lampkę w taki sposób, aby jej światło nie zakłócało wypoczynku drugiej osoby.

6530 Larkin

Podczas wyboru koloru ścian i akcesoriów do sypialni zwróć uwagę, które z nich pomagają Ci się zrelaksować; kolory ziemi i naturalne, jasne odcienie zieleni pomogą stworzyć kojące i odprężające otoczenie.