Rabalux

Kereső

Tekstury, kształty i materiały w świecie lamp

W dzisiejszych czasach nie ulega wątpliwości, że oświetlenie wewnętrzne to coś więcej niż tylko dostarczanie światła. Oświetlenie podąża za nastrojem i stylem przestrzeni, a nawet może je dyktować. Możliwości i cechy produktów rozszerzyły się: teraz nie tylko szefowie kuchni i projektanci wnętrz używają terminów takich jak tekstura, materiał i kształt, ale te cechy zyskały również znaczenie w dziedzinie urządzeń oświetleniowych.

Tekstury, kształty i materiały w świecie lamp

 

Magia druku 3D: świat unikalnych kształtów

Druk 3D jest dziś obecny wszędzie. Jeśli możemy „drukować” jadalne ciasta, to z pewnością możemy również tworzyć urządzenia oświetleniowe. Jeśli kochasz innowacje technologiczne, zakup co najmniej jednej lampy drukowanej w 3D do swojego domu jest koniecznością. Stworzyliśmy lampę wiszącą przypominającą żebrowaną figę o delikatnym kształcie oraz lampę stołową zapewniającą przyjemne dekoracyjne światło.

Tiana 72216 i Tiana 74189 od Rábalux.

Delikatna, żebrowana powierzchnia lampy wiszącej Tiana w kształcie figi może stać się ozdobą i cechą szczególną w każdym salonie. Uzupełniona o swój odpowiednik w postaci lampy stołowej, tworzy przyjemny wizualny efekt.

Pianka aluminiowa: ultralekka i wyjątkowo trwała elegancja

Pianka aluminiowa nie jest już tylko wykorzystywana w przemyśle ciężkim; stała się również znanym materiałem w projektowaniu wnętrz. Ze względu na jej lekką jak piórko wagę i trwałość, producenci mebli wolą ją stosować. Co więcej, świetnie wygląda i potrafi nadać wnętrzom niepowtarzalny klimat. Wystarczy spojrzeć na piękną poświatę tworzoną przez światło przenikające przez lampę Samilo! Uwierz, to nie jest photoshop!

Samilo 72217 i 72219, nowo zaprojektowane produkty firmy Rábalux.

Rodzina produktów Samilo, jeden z produktów zaprojektowanych przez firmę Rábalux.

Galwanizacja: klucz do trwałości metalu

Ogólnie rzecz biorąc, nie zmieniamy naszych lamp zbyt często, więc warto zwrócić uwagę na materiały przy wyborze. Galwanizacja nie tylko nadaje powierzchniom walory estetyczne, ale także zapewnia ich ochronę i trwałość. Zwłaszcza, jeśli tę dodatkową cechę można połączyć z lampami takimi jak lampa stołowa, kinkiet i lampa wisząca z kolekcji Kiara. Kuliste klosze wykonane z matowego szkła doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz ze względu na swoją prostotę. W połączeniu ze złotą galwanizowaną metalową ramą możemy dodatkowo złagodzić ich wygląd. W połączeniu ze źródłami światła o ciepłej, białej barwie, możemy stworzyć prawdziwie przyjazną atmosferę.

Lampa ścienna Kiara 71081, lampa sufitowa 71082, lampa wisząca 72249 i lampa stołowa 74203 wykonane z galwanizowanego metalu.

Kiara, rodzina lamp z eleganckimi, ale nowoczesnymi elementami stylistycznymi, wyposażona w trwałą ochronę.

Asymetria: dynamika ruchu

Asymetryczne lampy designerskie nadają wnętrzom nowy wymiar. Lampy te przełamują granice tradycyjnych kształtów i odważnie zmieniają rolę technologii oświetleniowej. Są nie tylko ekscytujące wizualnie, ale także sprawiają, że przestrzeń jest bardziej dynamiczna i żywa. Jeśli lubisz przekraczać swoje granice, kup jedną z nich! Oto przykład asymetrycznej i skręconej lampy sufitowej Mirossi.

Mirossi 71094 i Mirossi 72266 od Rábalux.

Asymetria i kilka zwrotów akcji - oto Mirossi. Specjalna cecha autorstwa Rábalux.

Szkło i żebrowane powierzchnie: elegancja i wyjątkowość

Zastosowanie materiałów i faktura powierzchni mają ogromny wpływ na ogólny wygląd. W świecie lamp są to detale, które robią wrażenie nawet wtedy, gdy lampa jest wyłączona. W połączeniu ze światłem zapewniają naprawdę przyciągający wzrok widok. Wystarczy spojrzeć, jak światło przenika przez szklane panele naszej kolekcji Veness!

Pojedyncze, potrójne i poczwórne lampy wiszące Veness, a także dekoracyjna lampa stołowa z nowej kolekcji Rábalux.

Veness, ucieleśnienie świateł prześwitujących przez szklane panele.

Czy widzisz, jak światło rozprasza się na teksturowanej akrylowej powierzchni lamp z rodziny Grete?

Lampa ścienna Grete oraz pojedyncze, podwójne i potrójne lampy wiszące Rábalux.

Żebrowana powierzchnia podświetlanych obręczy w unikalnym układzie.

 

Nasza nowa rodzina produktów Florian jest niezwykła, zapewnia zupełnie inne wrażenia po włączeniu i wyłączeniu. Dzięki wewnętrznemu żebrowaniu szklanego klosza światło jest jeszcze bardziej elegancko filtrowane. Widzisz, jak duże znaczenie ma faktura powierzchni?

Pojedyncze, cztero i pięcio ramienna lamp wiszących Florian z wewnętrznym kloszem z teksturowanego szkła z nowych produktów Rábalux.

Florian: nastrój 2:1. Przydymiony szklany klosz z wewnętrzną falistą powierzchnią. Jeden z najwspanialszych przedstawicieli błyskotliwej gry świateł.

Oświetl swój dom lampami Rábalux o wyjątkowych fakturach, kształtach i materiałach! Odwiedź naszą stronę internetową, przejrzyj naszą najnowszą kolekcję lamp wewnętrznych i spraw, aby każdy zakątek Twojego domu był stylowy!

Produkty o specjalnej fakturze, materiale i kształcie w nowej kolekcji Rábalux.

Rozświetl swhttps://rabalux.pl/nowe-produktyój dom wyjątkowymi lampami!

 

PDF pobierz Wydrukuj ten artykuł E-mail